Prodej výkonných profilových projektorů

Profilové projektory slouží k zvětšenému promítání snímaného obrazu součástky na promítací plochu. Díky tomu umožňují profilprojektory výrazně lepší kontrolu konstrukčně složitých součástek i dílů s velmi malými rozměry. Součástí naší nabídky jsou nové i použité analogové a digitální profilové projektory od světových značek Somet, Meopta, Helios a Carl Zeiss. Pro snadný výběr kontaktujte náš prodej profilových projektorů.

Špičková zařízení od světových výrobců - KMS v.o.s.


Špičková zařízení
od světových výrobců

Profesionální 2D měření - KMS v.o.s.


Profesionální
2D měření

Záruka kvality a výkonnosti - KMS v.o.s.


Záruka
kvality a výkonnosti

Profilprojektory pro přesné 2D měření

Profilové projektory umožňují precizní 2D měření těch nejnáročnějších aspektů průmyslové výroby. Promítání objektů zprostředkovává optické zvětšení využívající koaxiální osvětlení pro episkopickou projekci. U digitálních profilprojektorů navíc software pomocí hranových senzorů detekuje veškeré hrany a zprostředkuje zpracování a výpočet naměřených hodnot.

V našem sortimentu naleznete špičkové nové i použité profilové projektory pro nejdokonalejší 2D měření. Prodej profilprojektorů obsahuje jak analogové a digitální, tak i vertikální a horizontální profilové projektory.

Nabízíme profilové projektory:

  • nové
  • použité
  • analogové
  • digitální
  • vertikální
  • horizontální

Optická měřící zařízení dodáváme pouze od vysoce kvalitních světových značek Meopta, Carl Zeiss, Somet či Helios. Součástí našich služeb jsou také kalibrace měřidel délky a prodej širokého sortimentu měřicích zařízení včetně posuvných měřidel.

Získejte výhodnou nabídku, kontaktujte nás!

Potřebujete pořídit nový či použitý profilový projektor? Napište nám pomocí kontaktního formuláře nebo zavolejte. Obratem vás kontaktujeme a pomůžeme s výběr nejlepšího 2D měřícího zařízení pro vaše potřeby. Měřící profilové projektory zdokonalí výstupní kontrolu a eliminují produkci kvalitativně nevyhovujících součástek.

Kontrolní a měrová služba Jihlava, Havlíčkův Brod – odborný prodej měřících zařízení.

VOLEJTE

NEBO

 

PIŠTE

Kontaktní formulář