Odborná kalibrace měřidel úhlu

Specializovaná Kontrolní a měrová služba Jihlava nabízí kalibraci úhlových měřidel. Provádíme certifikovanou kalibraci širokého spektra měřidel úhlu, které zahrnují digitální a univerzální úhloměry přes nivelační, strojní a zámečnické úhloměry až po tesařské či ráčnové úhloměry a další atypická měřidla úhlu. Hledáte-li laboratoř pro kalibraci a certifikaci úhloměrů, kontaktujte nás!

Odborná kalibrace měřidel - KMS v.o.s.


Odborná kalibrace
měřidel

Certifikace úhlových měřidel - KMS v.o.s.


Certifikace úhlových
měřidel

Rychlé vyřízení - KMS v.o.s.


Rychlé vyřízení
 

Certifikace měřidel úhlu pro automobilový, letecký a strojírenský průmysl

Přesná kalibrace měřidel úhlu je nepostradatelná pro klíčová odvětví strojního, automobilového či leteckého průmyslu. Laboratoř KMS Jihlava nabízí pravidelné i nepravidelné kalibrační služby v oboru rovinného úhlu.

Na veškerá ověřovací měření je vždy vystaven platný certifikát potvrzující splnění metrologických vlastností měřidla. Veškeré měření je prováděno v souladu s normami Českého metrologického institutu (ČMI).

Akreditované certifikace všech typů úhlových měřidel

Kontrolní a měrová služba Jihlava provádí certifikované kalibrace všech typů úhlových měřidel. V naší laboratoři ověříme jak běžné typy úhlových měřidel, tak i specifické úhloměry.

Provádíme kalibraci úhlových měřidel:

  • Úhloměry: univerzální, digitální, tesařské, zámečnické, strojní, ráčnové, obloukové a další.
  • Vodováhy: zednické, strojní, rámové, se sklonoměrem a další.
  • Úhelníky: ploché, příložné, nožové a další.

Získejte výhodné ceny kalibrace

Potřebujete provést kalibraci pro obloukový, ráčnový či tesařský úhloměr? Rádi byste získali certifikát o vlastnostech vašich měřidel? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplňte kontaktní formulář níže. Zaručujeme profesionální přístup odborného týmu a rychlé vyhotovení kalibrace měřidel úhlu. Zároveň u nás můžete využít výhodný prodej měřících mikroskopů a profilprojektorů.

Vaše měřidla můžete zaslat poštou, kurýrní službou nebo osobně doručit do laboratoře v Jihlavě. Naše provozovna je lehce dostupná z dálnice D1 i z hlavního tahu od města Havlíčkův Brod.

VOLEJTE

NEBO

 

PIŠTE

Kontaktní formulář