Špičkové optické měřící mikroskopy

Kromě kalibrace měřících zařízení se Kontrolní a měrová služba Jihlava zabývá prodejem mikroskopů pro potřeby průmyslových i strojírenských výzkumných a inovačních center. V naší nabídce naleznete digitální, univerzální i dílenské měřící mikroskopy renomovaných světových značek Meopta a Carl Zeiss.

Mikroskopy světových značek - KMS v.o.s.


Mikroskopy světových
značek

Nové i použité pracovní mikroskopy - KMS v.o.s.


Nové i použité
pracovní mikroskopy

Záručnmí i pozáruční servis - KMS v.o.s.


Záruční i pozáruční
servis

Prodej měřících mikroskopů Meopta a Carl Zeiss

Dobře si uvědomujeme, že kvalitní produkt jen stěží vyvinete bez špičkových nástrojů. Proto se specializujeme výhradně na prodej profesionálních mikroskopů od předních světových výrobců Meopta a Carl Zeiss. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si univerzální, dílenský či velký nástrojový mikroskop, který bude přesně vyhovovat potřebám vašeho výzkumného a inovačního centra.

Nabízíme:

  • dílenské mikroskopy Meopta
  • univerzální mikroskopy Carl Zeiss
  • měřící mikroskopy Carl Zeiss

Mikroskopy Meopta - tradice s českými kořeny

Společnost Meopta patří k předním světovým výrobcům optických přístrojů, pozorovací optiky a špičkových mikroskopů. Historie společnosti sahá až do roku 1933. Široký sortiment optiky a mikroskopů výrobce Meopta je využíván v celé řadě výzkumných a kontrolních oborů. Od chemického a strojírenského průmyslu, přes lékařství, vojenský a sportovní průmysl až po kosmické využití. Vývojová a výrobní centra společnosti Meopta jsou umístěna v České republice a v USA.

Mikroskopy Carl Zeiss – německá preciznost od roku 1864

Značka Carl Zeiss rovněž patří k prestižním výrobcům mikroskopických systémů. Působnost společnosti se soustřeďuje především na oblasti biomedicínského výzkumu, lékařství, průmyslu i vojenství. Společnost Carl Zeiss byla založena v roce 1846 v Německu. Své vývojové i výrobní centra má společnost také v Česku a na Slovensku.

Objednejte si špičkové mikroskopy

Hledáte špičkové mikroskopy od výrobců Meopta a Carl Zeiss? Nebo snad preferujete použitý a cenově dostupný dílenský mikroskop? V obou případech vám s výběrem rádi pomůžeme. Nabízíme prodej nových i použitých mikroskopů světových značek. Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formulář níže nebo nám zavolejte.

Po domluvě je možné si objednané mikroskopy prohlédnout v našem sídle v Jihlavě. Rychlé dopravní spojení umožňuje blízké napojení na dálnici D1 a výpadovka na Havlíčkův Brod. Závěrem využijte výhodný prodej měřidel a příznivé ceny kalibrace měřidel délky a šupler.

KMS Jihlava – váš dodavatel profesionálních mikroskopů.

VOLEJTE

NEBO

 

PIŠTE

Kontaktní formulář