Akreditovaná kalibrace měřících přístrojů

Kalibrační a měrová společnost Jihlava poskytuje akreditovanou kalibraci měřící techniky a ověřování měřidel. Laboratoř provádí kalibrace a certifikování všech druhů měřidel. Kalibraci měřící techniky poskytujeme průmyslovým podnikům z oborů automotive, letectví či strojírenství, stejně tak i výzkumným pracovištím a laboratořím.

Akreditovaná certifikace měřidel - KMS v.o.s.​​

Akreditovaná certifikace
měřidel

Zázemí moderních laboratoří - KMS v.o.s.​​

Zázemí moderních
laboratoří

Odborný přístup - KMS v.o.s.​​

Odborný přístup
Rychlé lhůty vyřízení

Odborná certifikace měřící techniky

Jsme akreditovaná kalibrační laboratoř specializující se na ověřování a certifikování měřidel délky, měřidel úhlu či posuvných měřidel a dalších druhů měřících zařízení.

K ověřování stanovených měřidel využíváme specializované měřicí přístroje a zařízení včetně 2D měření. Nepostradatelnou součástí v oboru metrologie je vydání certifikátu o uskutečněné kalibraci. V rámci vydané platnosti kalibrace provedeme značení měřidel s uvedením deklarované třídy přesnosti. Takto cejchovaná měřící zařízení splňují uvedené třídy přesnosti podle platných norem Českého metrologického institutu (ČMI).

Kontrolní a měrová společnost Jihlava je držitelem akreditace podle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2005.

Provádíme kalibraci všech druhů měřící techniky

Kalibraci provádíme u všech dostupných typů měřících zařízení. Od měřidel délky a rovinného úhlu přes měřicí přístroje pro měření tloušťky a hmotnosti až po kalibraci momentového nářadí, tlakoměrů, vlhkoměrů, teploměrů a dalších měřidel.

Součástí metrologických služeb je ověřování analogových, digitálních, panelových, strojírenských, revizních i elektrických měřidel.

Ověřování měřidel provádí nejlepší specialisté v oboru

Veškerá přesná měření a ověřování délkových měřidel provádí specializovaným tým odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oborech metrologie, měření a defektoskopie. Naši specialisté disponují mimo jiné cennými zkušenostmi z působení v leteckém, automobilovém i strojním průmyslu.  

Rezervujte se termíny kalibrace měřící techniky

Potřebujete certifikaci vašich měřících nástrojů? Rádi byste získali kalibrační zkoušky revizních, délkových či úhlových měřidel a dalších měřících zařízení? Neváhejte nám napsat prostřednictvím kontaktního formuláře níže nebo nám zavolejte. Obratem vám sdělíme bližší informace, ceník služeb a termíny možné kalibrace.

Kontrolní a měrová služba Jihlava, Havlíčkův Brod – váš specialista v oboru metrologie.

VOLEJTE

NEBO

 

PIŠTE

Kontaktní formulář