Prodej špičkových délkoměrů Carl Ziess

Společnost KMS Jihlava je prodejcem špičkových délkoměrů značky Carl Zeiss. Tyto měřicí přístroje slouží pro přesnou kalibraci a měření v oboru délky. S délkoměry Carl Zeiss lze měřit hladké i závitové kalibry, a to jak s vnějším, tak i vnitřním závitem. Dále slouží k měření koncových měrek, kuželových závitových kalibrů i dalších parametrů.

Značkový prodej délkoměrů Carl Zeiss - KMS v.o.s.


Značkový prodej
délkoměrů Carl Zeiss

Odborné poradenství - KMS v.o.s.


Odborné poradenství
 

Záruční a pozáruční servis - KMS v.o.s.


Záruční i pozáruční
servis

Profesionální délkoměry pro přesné strojírenství

Specializujeme se na prodej délkoměrů Carl Zeiss, které slouží pro měřící a kalibrační účely. Tato moderní zařízení jsou speciálně vyvinuta pro přesné strojírenství. Délkoměry Carl Zeiss umožňují kalibraci všech běžných měřidel s podporou národních, mezinárodních i volitelných firemních norem. Moderní softwarový systém zároveň umožňuje automatické výpočty.

Profesionální délkoměry jsou vhodné pro univerzální, dílenské, stolní i komparační měření. A to jak pro horizontální, tak i vertikální měřící polohy.
 
Předností moderních délkoměrů je maximálně přesné měření se stoprocentním dodržením Abbeho komparačního principu. Velmi přesné a zároveň citlivé měření je vhodné zejména pro tenkostěnné součástky. Kombinací přesného strojírenského provedení, citlivých měřících senzorů a moderního výpočetního softwaru je měření délek nejen spolehlivé, ale především rychlé.

Získejte ceník nových i použitých délkoměrů

Hledáte prodej délkoměrů pro přesné strojírenství? Kontaktujte nás. Nabízíme zcela nové i použité délkoměry Carl Zeiss. Podle vašich specifikací pomůžeme s výběrem vhodných délkoměrů pro vaše výrobní a kontrolní činnosti. Kontaktujte nás nebo nám zašlete poptávkový formulář. Sídlíme v Jihlavě nedaleko výpadovky na Havlíčkův Brod. Kromě délkoměrů u nás naleznete prodej měřidel a profilprojektorů. Naší hlavní specializací je kalibrace měřicích zařízení a měřidel úhlu.

Kontrolní a měrové systémy Jihlava – váš spolehlivý dodavatel délkoměrů.

VOLEJTE

NEBO

 

PIŠTE

Kontaktní formulář