Akreditovaná kalibrace délkových měřidel

Akreditovaná kalibrační laboratoř KMS Jihlava nabízí kalibraci délkových měřidel. Provádíme specializované kalibrace měřících zařízení a pravidelnou certifikaci délkových měřidel. Kalibraci délkových měřidel poskytujeme průmyslovým podnikům z oborů automotive, letectví či strojírenství, stejně tak i výzkumným pracovištím a laboratořím.

Kalibrace délkových měřidel - KMS v.o.s.

Kalibrace všech typů
délkových měřidel

Odborný tým složený ze specialistů - KMS v.o.s.

Odborný tým složený
ze specialistů

Akreditovaná certifikace měřidel - KMS v.o.s.

Akreditovaná certifikace
měřidel

Certifikace délkových měřidel

Přesná kalibrace je klíčová pro rozpoznání a přiřazení měřených veličin k indikovaným hodnotám. V případě zjištění odchylky je nutné u kalibrovaného měřidla provést opravné korekce. Kalibrace provádíme u všech běžných i atypických měřidel vzdálenosti. Nejčastěji se jedná o digitální, posuvná či stolní měřidla.

Přesná detekce odchylek

Ověřování délkových měřidel zpravidla provádíme s přesností na desetiny milimetru. Podle přání lze provádět certifikované kalibrace i v řádech setin a tisícin milimetrů. Po úspěšném měření a kalibraci vydáme certifikaci o splnění měřidla požadovaných metrologických vlastností. Vydaná certifikace splňuje podmínky třídy přesnosti podle Českého metrologického institutu (ČMI). Tato třída přesnosti ČMI udává v procentuálním vyjádření maximálně přípustnou relativní odchylku měřicího přístroje.

Kalibrace provádí specialisté v oboru

Veškerá měření a ověřování délkových měřidel provádí specializovaný tým odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oborech metrologie, měření a defektoskopie. Naši specialisté disponují mimo jiné cennými zkušenostmi z působení v leteckém, automobilovém i strojním průmyslu.  Naše kontrolní a měrová laboratoř disponuje akreditací podle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2005.

Rezervujte si termín kalibrace délkových měřidel

Potřebujete certifikaci měřících nástrojů? Rádi byste získali kalibrační zkoušky délkových měřidel? Hledáte kalibraci přístrojů Carl Zeiss? Vyplňte kontaktní formulář nebo nás kontaktujte telefonicky. Obratem se s vámi domluvíme na termínu kalibrace a možnostech doručení vašich měřidel. Zároveň vám rádi poskytneme prodej nových i použitých délkoměrů, měřidel úhlu a značkových mikroskopů.

Měřící laboratoř sídlí strategicky uprostřed republiky v krajském městě Jihlava. Kalibraci délkových měřidel provádíme nejen pro firmy sídlící v okolních městech Humpolec či Havlíčkův Brod, ale pro celou střední Evropu.

Měřící laboratoř KMS – vaše přesná jistota v délkovém měření.

Seznam délkových měřidel.pdf (340kb)

VOLEJTE

NEBO

 

PIŠTE

Kontaktní formulář